Kurumsal

GÜNEŞ OTO ÇEKME HAKKINDA

Güneş Oto Çekme, 2010 yılında yol yardım, oto çekme ve oto nakiye alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Genelde firmamıza aracı arıza yapan ya da aracıyla kaza yapan kitle başvurduğundan, firmamız önce müşteri memnuniyeti diyerek, müşterilerinin moral ve memnuniyetini en üst seviye de tutmayı hedef edinmiştir.

Bu hedef doğrultusunda firmamız, sürekli araç filosunu genişletmekte ve araç bakımlarını zamanında ve yetkili servise yaptırarak önceden müşteri mağduriyetinin önüne geçmektedir. Ayrıca, araç taşıma esnasında birçok yöntem ve güvenlik ekipmanı ile müşterilerimize en güvenli oto çekme hizmetini veriyoruz.

Çalışma Sürecimiz


Güneş Oto Çekme, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verir

Tek Tıkla İletişim

Sitemiz üzerindeki "Tek Tıkla İletişim" ya da "Tek Tıkla Oto Çekici Çağır" butonlarına tıklayarak. Anlık olarak, telefon ya da Whatsapp yoluyla bizimle iletişime geçersiniz.

Konumlandırma

İletişim esnasında firma personelimiz aracınız hakkında detaylı bilgi alır ve daha sonra aracınızın bulunduğu konum bilgisini alarak, en uygun aracın hazırlanmasını sağlar.

Araç Yükleme

Personelimiz tarafından aracınızın durumuna göre hazırlanmış çekici aracımız konuma ulaşır ve güvenlik ekipmanları ile aracınızı en uygun şekilde çekici aracına yükler.

Araç İndirme ve Teslim

Aracınız, güvenli bir şekilde belirlediğiniz adrese indirilerek gerekli kontroller yapılır ve sizin onayınız alınarak teslim edilir.

Hizmet Kalitemiz


Güneş Oto Çekme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır...

Önce Müşteri Memnuniyeti

Güneş Oto Çekme, müşterilerinin arıza, kaza ya da araç nakiyesi gibi işlerini yerine getirirken baştan sona profesyonel ve müşterilerini memnun edecek işler çıkarır.

Güvenli Oto Çekme

Müşterilerimizin araçları çekilirken, en yüksek güvenlik önlemleri alınır ve aracın taşınacağı yere sağlam ve temiz bir şekilde ulaştırılması sağlanır.

Yüksek Model Bakımlı Araçlar

Güneş Oto Çekme, yüksek model ve bakımlı araç filosuyla müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi hedefliyor.

Para İade Garantisi

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, verilen hizmet ile ilgili bir sorun yaşanırsa ücret iadesini garanti ediyor.

Üste kaydır